Opis nieruchomości
Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć WIRTUALNY SPACER po mieszkaniu.
Bardzo duże 4 Pokojowe mieszkanie na Parterze w dobrej lokalizacji os. 1 Maja
Wokół niska zabudowa i dużo zieleni.
Niskie koszty eksploatacji.
W pobliżu szkoła, sklepy, przystanki oraz tereny leśne – wszędzie blisko.
Zabudowa kuchenna oraz duże szafy typu Komandor w cenie reszta wyposażenia do uzgodnienia.
Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa miejskie.
Blok po termomodernizacji i odświeżeniu elewacji – mieszkanie ładne i ciepłe do odświeżenia wewnętrznego.
Możliwość przearanżowania pomieszczeń – połączenia kuchni z pokojem.
Dobra lokalizacja – do wjazdu na A1 tylko 3km, do centrum 7km.
Zapraszam na prezentację.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz centralnie umiejscowionego przedpokoju. Ekspozycja słoneczna na stronę wschodnią i północną. Możliwość przearanżowania układu mieszkania – połączenia kuchni z pokojem. Z okien mieszkania rozpościera się ładny widok na zieleń i okolicę. Do mieszkania jest przynależna duża piwnica.
STAN TECHNICZNY/WYPOSAŻENIE
Mieszkanie jest w stanie umożliwiającym zamieszkanie ale po wcześniejszym odświeżeniu. W mieszkaniu zostały częściowo wymienione instalacje wewnętrzne oraz piony wod-kan oraz elektryczna miedziana. Blok jest po termomodernizacji. Na wyposażeniu mieszkania mogą pozostać meble kuchenna oraz szafy zabudowane, reszta wyposażenie do uzgodnienia.
LOKALIZACJA/OTOCZENIE/OKOLICA
Niska zabudowa otoczona zielenią. Podwórka i place zabaw zadbane i bezpieczne. Wyznaczone miejsca parkingowe. Dobra lokalizacja – do wjazdu na A1 tylko 3km, do centrum Wodzisławia Śl. 7km, do Jastrzębia Zdroju ok 6km. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, obiekty sportowe i rekreacyjne.
Zapraszamy na prezentację mieszkania.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań to zapraszamy do kontaktu z nami. Przygotujemy dla Ciebie i przedstawimy Ci oferty innych nieruchomości według Twoich preferencji i oczekiwań. Poprzez współpracę z innymi biurami nieruchomości mamy dostęp do niezliczonych ilości ofert nieruchomości, które aktualnie są dostępne na rynku. Wyślemy Ci tyle ofert ile będzie potrzebne abyś mógł wybrać tą której szukasz. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy i na pewno zrobimy wszystko aby znaleźć dla Ciebie wymarzone mieszkanie lub dom.
Dla naszych Klientów w ramach oferowanej usługi proponujemy:
- doradztwo finansowe i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego
- weryfikacji stanu prawnego nieruchomości
- weryfikację stron transakcji
Dodatkowo:
- przygotowujemy kompletną dokumentację, również dla kancelarii notarialnej
- gwarantujemy bezpieczeństwo i ochronę prawną transakcji (polisa OC)
Masz inne potrzeby lub wymagania – zadzwoń i zapytaj nas!
Jesteśmy członkiem Bielsko - Częstochowsko – Katowickiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz zapewniamy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
WBR Nieruchomości
Mirosław Liszka
Tel. 728 868 705
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.